Portekiz'de havuza girerken görüntülenen Cristiano Ronaldo, Juventus'un eski başkanı Giovanni Cobolli Gigli göre sertçe eleştirildi. Futbol hayatına Juventus'ta sürekli Cristiano Ronaldo, corona virüs salgını İtalya'da bu kadar büyümeden önce kız kardeşinin doğum günü için memleketi Madeira'ya gitmişti.

Juventus'un eski başkanı Ronaldo'yu bombaladı


Portekiz'de havuza girerken görüntülenen Cristiano Ronaldo, Juventus'un eski başkanı Giovanni Cobolli Gigli göre sertçe eleştirildi. 

Futbol hayatına Juventus'ta sürekli Cristiano Ronaldo, corona virüs salgını İtalya'da bu kadar büyümeden önce kız kardeşinin doğum günü için memleketi Madeira'ya gitmişti. Ronaldo oradayken patlak veren krizin arkasından Portekizli yıldız, kulübü Juventus'a İtalya'ya dönmeyeceğini iletti ve ailesiyle kalmak istediğini bildirmişti.

9 Mart'tan beri memleketinde olan Ronaldo, önceki gün havuza girerken görüntülendi. Juventus'un eski başkanlarından Giovanni Gigli, Ronaldo'nun havuza girmesine oldukça tepkili.

"Juventus'ta işler Ronaldo'nun ayrıldığı vakit karışmaya başladı''
Gigli, "Juventus'ta işler Ronaldo'nun ayrıldığı vakit karışmaya başladı. Ona bu imtiyaz tanındığı için takımdaki diğer oyuncular da ayrılmak istedi ve bölünme başladı. Böyle olmamalıydı, tümü karantina altına gücenmiş olmalıydı.''Sadece havuz kenarından resim çektiriyor"
Ronaldo Portekiz'e ailesinin yanına edinmek için gideceğini söylemişti. Fakat şu lahza yalnızca havuz kenarından fotoğraf çektiriyor" dedi.3 ad Koronaya yakalandı
İtalyan ekibi Juventus'ta Daniele Rugani, Blaise Matuidi ve Paulo Dybala corona virüse yakalanmıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları