Dominik'de çekilen Survivor yarışmasıyla alakalı merak edilen işte o soru soruldu TV8 Medya Patronu Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi.

Korona virüs salgın'dan dolayı sete giriş vede çıkışlar tamamen kapatıldı. Ilıcalı, Dominik'te tüm hızıyla çekimler gerçekleşen Survivor yarışmasıyla alakalı çok önemli açıklamalar yaptı.

Korona virus salgını sebebiyle ülkemizde vede diğer ülkeler arasında farklılıkları söyleyen Acun Ilıcalı, Dominik’te bu salgına dair son durum hakkında bilgi verdi.

KARANTİNA KURALINA UYULDU

Dominik’te Survivor çekimlerin dışarıya giriş vede çıkışlar tamamen kapalı güvenli bir yerde yapıldığını söyleyen Ilıcalı, yurt dışından gelenler ise 14 gün karantina altında tutulduklarını açıkladı.

Korona virüsüne karşı yapım olarak bütün önlem vede tetbirlerini aldıklarını belirten Ilıcalı şunları söyledi:

GİRİŞ ÇIKIŞLAR TAMAMEN KAPATILDI

Survivor çekimleri için Dominik’te belli bir yerde yaşıyoruz. Bizim bulunduğumuz yerde salgın şu anda yok. Çok özel bir yerdeyiz. Burası milli park alanı, dışarıdan olsun vede içeriden giriş yok.

Bizim bulunduğumuz bölgeye iki güvenlik alanından geçilerek ancak girip çıkılabiliyor. Bildiğimiz kadarıyla virüs taşımıyoruz. Son derece de çok dikkatliyiz ve bütün önlemleri aldık.

Macaristan televizyonun da Survivor çekiyoruz. O sebeple son olarak Macar yarışmacılar geldi 14 gün karantinada tuttuk. Dominik’e bütün giriş vede çıkışlar kapatıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları