Yeliz Yeşilmen, çok acılar çektiğini ve yaşadıklarını en yakınlarıyla bile paylaşamadığını gözyaşlarına boğularak itiraf etti.

Yeliz Yeşilmen gözyaşlarına boğuldu

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, iyi niyetinin artı kullanıldığını, sonunun eşi göre yüzüne atılan kezzapla görme yetisini kaybeden ve öldürülen Bergen gibi olmasını istemediğini söyledi. Yeşilmen, “İyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. çok büyük fedakârlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum” dedi.

“KONUŞURSAM AĞZINIZ AÇIK KALIR”

Instagram hesabından ağladığı videolarını da paylaşan Yeşilmen, “Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü fena durum geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, tüm ailem bilir; hatta nasıl bir dayanma bu derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye karşın sabredip susan kadınlardanım fakat ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak pek şeyler kanıtlarım ama sizin de ağzınız açık kalır.” dedi.

“AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ”

Yeşilmen sözlerine şu şekilde devam etti, “Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Daha Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu lahza kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü konut halkının tümü üzüldü. tekrar tekrar güçlü elde etmek zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.” diye konuştu.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları