Survivor'da adım adım finale ilerlerken gergin geçen muafiyet oyunu ardındaki eleme adayları da belli oluyor. Bayram etkinlikleri nedeniyle bu hafta elemenin ertelendiği Survivor'da ilk eleme adayı belirlendi. Peki Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor ’da ilk eleme adayı belli oldu! Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor ’da heyecan sürüyor. Takımlardaki yarışmacıların ağır ağır azaldığı Survivor ’da bu hafta dokunulmazlık dek bayram özel etkinlikleri de damga vurmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı bayram özel yayını hakkında ada konseyinde yarışmacılara bilgiler verdi. Kıran kırana mücadeleye sahne olan muafiyet oyununda ise tebessüm eden taraf gönüllüler takımı oldu. İşte Survivor'da bu akşamki ada konseyinde yaşanan gelişmeler…

SURVİVOR ELEME ADAYI: YUNUS EMRE

Survivor ’da oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyine dışarı giden ünlüler takımı kendi aralarında yaptığı oylama sonucunda, eleme adayı olarak geçtiğimiz haftalarda gönüllüler takımında geçen, Yunus Emre ’yi eleme adayı olarak belirledi. 4 kişinin yer aldığı ünlüler takımında üç isim Yunus Emre, bir oy Sercan Şimşek ’a çıktı.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI?

Oyun sonunda Survivor dokunulmazlık oyununu şampiyon ekip 10 ’a 5 gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı dokunulmazlığın yanı sıra yemek ödülünü de kazandı.

ACUN SURVİVOR BAYRAM ÖZEL YAYINI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Acun Ilıcalı Survivor bayram özel yayını hakkında teferruat verdi.

Acun Ilıcalı bayramın birinci gününde Survivor yarışmacılarının ünlülerle anlat bakalım oyunu oynayacak.

Bayramın ikinci gününe dair yorumlama yapan Ilıcalı, “Instagram ’da 2 milyonluk rekoru kırmayı deneyeceğiz. İki milyonu geçersek kutlama partisi yapacağız” dedi.

Yarışmacıları kafa karıştırıcı ünlü spiker bayramın son gününde ise Karayip ’lerin iddialı şovunu Survivor ’a getireceklerini söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları