Instagram adresinden yayınladığı video ile gündeme oturan Larissa Gacemer hakkında internette yapılan aramalar çoğaldı. Allah Vergisi gelen bir rahatsızlık nedeniyle anne olamayacağını hissi bir dille ifade eden Larissa Gacemer kimdir? Larissa Gacemer aslen nerelidir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntı…

Larissa Gacemer kimdir? Larissa Gacemer aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Eski basketbolcu Burak Gacemer ile evli olan Brezilyalı manken Larissa Gacemer, sosyal ağ hesabından yayınladığı video ile herkesi duygulandırdı. “Çocuğum olmuyor. Allah beni böyle yaratmış. Fena yorum yazmayın bundan böyle” diye isyan eden Larissa Gacemer'in kim olduğu merak ediliyor. İşte magazin gündemine oturan Larissa Gacemer'in hayatı…

LARISSA GACEMER KİMDİR?

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya ’nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Larissa Gacemer ’in kızlık soyadıı vardır.

17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye ’ye gelmesinden önce Brezilya ’da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye ’nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 yılında İzmir ’e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten daha sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya sürekli ikili, Larissa ’nın sonradan da İstanbul ’a gelerek Mayıs 2011 ’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemiştir. Bu dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile beraber oynadı.

İngilizce ve Portekizçe haberdar olan Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 yılında Panama ’da yapılan, Acun Ilıcalı ’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer ’de yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe ’nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2013 yılında eşi Burak Gacemer ile birlikte “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır.

3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi Burak Gacemer ile beraber İzmir ’de ikamet etmektedir.

2015 yılının Mayıs ayında ATV de yayınlanan Şoray Uzun ’un sunduğu Döndür şansını yarışma programına eşi ile birlikte katıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları