Eski basketbolcu Burak Gacemer ile evli olan Brezilyalı model Larissa Gacemer, sosyal medya hesabından takipçilerinin yönelttiği, "Neden çocuk yapmıyorsun?" sorularına karşı çıktı.

Larissa Gacemer: Çocuğum olmuyor, Burak beni böyle kabul etti

Gacemer, “Çocuğum olmuyor. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış” diyerek ayaklanma etti

Türkiye ’de bir moda çekimi esnasında tanıştığı eski basketbolcu Burak Gacemer ile 2011 yılında evlenen Brezilyalı model Larissa Gacemer, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen, “Niçin çocuk yapmıyorsunuz?” sorularına paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

Videosuna; “Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz lakin ayrıntılarıyla saygısız ve kötü yorumlar başladı. Fakat ayrıca benim için, keza de bu durumları yaşayanlar için yeter” notunu düşen Gacemer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz ama adamakıllı saygısız ve fena yorumlar başladı. ma keza benim için ayrıca de bu durumları yaşayanlar için yeter. ‘Neden çocuk yapmıyorsunuz? ’, Neden çocuk yok? ’ gibi sorular soruyorsunuz. Ben de doğuştan gelen bir rahatsızlık var. Çocuğum olmuyor. Bunu kasten yıllar önce Burak ’la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış. “


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları