Kuruluş Osman dizisi bu akşam 16. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir.

Kuruluş Osman 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 16. son bölüm izle…


Kuruluş Osman dizisi bu akşam 16. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. İşte Kuruluş Osman 17. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası...

ATV ekranlarında her Çarşamba izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü yayınlandı. Yayınlanan bölümde; Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti merak konusu olurken, Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacağı heyecanla bekleniyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 16. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey’e meydan okur. Osman Bey, Dündar’a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar’ın ardından Kayı Obası’nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey’e sırrını açıklayacak mı? Batur’u öldüren Alişar Bey, Konya’dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları