Ünlü modacı Kemal Doğulu, 17 yaşında Mersin'den İstanbul'a geldiğini ve o günlerde evi olmadığını belirterek, "İstanbul'a birincil geldiğimde 17 yaşındaydım. Evim, arkadaşım param yoktu. Parktaki bankta 4 gece geçirmişliğim var uyumadan. Başıma bir şey kazanç mi korkusuyla" dedi.

Kemal Doğulu ’dan çarpıcı itiraflar: Parkta 4 gece geçirdim

‘Doya Doya Moda ’ programına konuk olan Kemal Doğulu, hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte, Kemal Doğulu ’nun itiraflar:

“İstanbul ’a birincil geldiğimde 17 yaşındaydım. Kimse bilmez, gece parkta yatmışlığım vardı. Evim, arkadaşım param yoktu. Senin küçük pandalı havlun varmış bende o da yoktu. Parktaki bankta 4 gece geçirmişliğim var uyumadan. Başıma bir şey gelir mi korkusuyla. Dolayısıyla fazla çalıştım, fazla çabaladım, fazla didindim, fazla kazık yedim, sırtımdan bıçaklandım fakat yılmayıp çalıştım. Tırnaklarımdan kan geldi.


‘ÇOK ACIM VAR ’

Gökten zembille inmişim sanan bir kitle var beni. Halbuki böylece değil. Fazla acım var. İnsanlarla paylaşmam. Daha önce söylemememiştim. Başka bir şehirde tutunmak baskı. Ben Mersin ’den çıkıp gelmiş bir çocuktum. Ardından çalışarak değiştirdim kaderimi. Hayatım iyiydi fakat hayalim bu değildi. Yaptığım işler bir uçtan bir uca geldim buralara. Televizyona çıkmak gibi bir hayalim yoktu. Çalışacağım, aileme bakacağım ve kiramı ödeyeceğim, ekmek alacak param olsun diye çalıştım.

32 YILDIR ÇALIŞIYOR

Çalışmalarım sonucunda böyle bir pozisyona geldim. En karanlık anın ardından güneş doğuyor. Kolay basit olmuyor. O zamanlar bakmakla mesul olduğum 4 kardeşim vardı. 40 yaşındayım, 8 yaşından beri çalışıyorum. Hiç tatil yapmadım, hala yapmıyorum. 15 gün çalışmadan durduğum gün yok. Yaralarımızı kendimiz sarıyoruz.”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları