Jessica Chastain'in yeni bebeğiyle yürüyüşe çıktıktan sonra ikinci kez anne bulunduğu bildirildi.

X-Men: Dark Phoenix yıldızı Salı günü 43 yaşına girdi ve ertesi gün o ve kocası Gian Luca Passi de Preposulo, Santa Monica, Kaliforniya'da yürüyüşe çıktılar.

New York Post'un Altıncı Sayfasından elde edilen görüntülerde, aktris, bebeğini göğsünde taşımak amacıyla bir şal giyer; Gian Luca, yürümeye başlayan kızları Giulietta'yı ve köpeklerini bir bebek arabası ile iter.

Görgü tanığı yayında şu şekilde diyor: “Gerçekten keyif alıyorlardı. Bebek bütün vakit süresince sıhhatli bir şekilde uyuyor gibiydi. ”

Yıldızın temsilcileri şimdilik bebek spekülasyonu ile ilgili yorum yapmadı, fakat Jessica aile hayatını özel tuttuğu amacıyla biliniyor.

2017 senesinde İtalyan moda yöneticisi Gian Luca ile evlendi ve Kasım 2018'de Giulietta'yı karşıladılar.

Jessica, bu hafta başında Instagram'daki doğum günü mesajlarının seli amacıyla minnettarlığını ifade etti, ailesine bildirdiği yeni eklemeden bahsetmedi.

Kendisine bir şişe Şampanya açmanın video görüntülerini göndererek, “Bütün Doğum Günü dilekleriniz amacıyla teşekkür ederim”

Eski X-Men eş yıldızı James McAvoy, iki kez Oscar adayının özel gününü kutladı ve Instagram'da dolaşan çiftin arsız bir videosunu paylaştı.

“Mutlu seneler seviliyorsunuz !!!” başlığında yazdı.

Berkhaber   Özel   İçeriğidir....

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları