Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden Hercai, bu akşam ekranlarda olmayacak. Peki Hercai dizisi ne zaman ekranlara geri dönecek? İşte Hercai dizisi ile ilgili son gelişmeler…

Hercai neden yayınlanmadı? Hercai yeni bölüm ne zaman?

Corona virüsü sebebiyle ülkemizde birçok dizi setlerine ara vermiş ve ekranlara geçici vakit ile veda etmişti. Bu dizilerden biri de ATV'nin sevilen dizilerinden Hercai olmuştu. Hercai yeni bölüm bu akşam da ekranlarda olmayacak. İşte Hercai dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

HERCAİ YENİ BÖLÜM NE SÜRE?

Hercai dizisinin yeni bölümü hakkında ATV ’den ya da yapımcı şirketten herhangi bir izah etme yapılmadı. Ancak ülkemizde corona virüsü ile ilgili birçok sektörde normalleşme adımları atılıyor. Dizinin yeni bölümlerinin Haziran ayı itibariyle ekranlarda olması bekleniyor.

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, esrarengiz bir kişi kadar kurtarılır lakin esrarengiz kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine niçin olur. Yaşananlardan sonradan babasıyla bir defa daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzakta kalamayacağının farkına varır. Ama gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundan sonradan yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi göre diğer bir hayatı yaşamaya hükümlü edilen Miran, verdiği bağımsızlık savaşında şampiyon kazanç ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı bitmiş intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran öteki yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, umulmadık bir haber yaşananların bütün seyrini değiştirir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları