Justin Bieber ile model eşi Hailey Bieber, sosyal ağ üzerinden açtıkları canlı yayında, geçmişe dair itiraflarda bulundu. Çift gençken bile birlikte olduklarını ve o dönem yattıklarını söyledi...

Hailey Bieber ve Justin Bieber Hailey çok uzun zamandır birlikte olduklarını itiraf etti

İki dünyaca meşhur isim Hailey Bieber ve Justin Bieber, Instagram üzerinden açtıkları canlı yayında, takipçilerinin sorularını cevap verme dışarıda bundan başka itirafta bulundular. Selena Gomez ile ayrıldıktan sonradan o dönemde Hailey ile tanıştıklarını, birlikte olduklarını, birbirlerine karşı bir şeyler hissettiklerini ama kafasının çok karıştığı için bir ilişkiye başlamak istemediğini belirten Justin bir ilişkiye hazır olmadığını belirtti.

Sevgili olmaya karar verdikleri dönem ise Justin seks yapmayı bırakmış: “Hailey ile ciddi düşünmeye başladığımda seks yapmayı bıraktım. o benim için işleri netleştirdi. Onunla temel atabildim, güven oluşturdum beni ciddiye aldı ve onunla yatmıyorsam başkasıyla da yatmayacağımı biliyordu.”

Hailey Baldwin Bieber, karantinanın kendisine iyi geldiğini söyledi

Hailey ise Justin ile fazla uzun vakit önce birlikte olduklarını itiraf etti: “Dürüs edinmek gerekirse biz daha gençken birbirimizle yatıyorduk ve bu benim kafamı karıştırıyordu çünkü ona karşısında duygularımı düşünüyordum ve bu bir takım şeyleri daha da zorlaştırıyordu…”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları