Geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çeken Cehennem Melekleri 2 filmi bir kere daha bu akşam televizyonda izleyicilerin karşısına çıkacak. Başrolünde Sylvester Stallone'nin yer aldığı filmde çoğu yıldız isim rol alıyor. Peki Cehennem Melekleri 2 oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ne?

Cehennem Melekleri 2 konusu ne? Cehennem Melekleri 2 oyuncuları kimler?

Cehennem Melekleri 2 orijinal adı ile The Expandables 2 ’in konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bulgaristan'da 2011'in Eylül ayında başlayan çekimlerde Sofya'da bir patlama sahnesinin çekimi sırasında, 26 yaşında Çinli bir dublör öldü, bir yardımcı oyuncu de yaralandı. Haberimizden Cehennem Melekleri oyuncuları, konusu ve bütün merak edilenler.

OYUNCU KADROSU

Cehennem Melekleri 2 filminde, Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Işık Halkası Caesar (Terry Crews), Mr. Church ’un (Bruce Willis) rol alıyor.

CEHENNEM MELEKLERİ KONUSU

Bay Church için epeyce basit bir işi aldıktan daha sonra, Cehennem Melekleri ’nin plânları yanlış gider ve içlerinden biri, muhalif bir paralı asker olan Jean Vilain (Jean-Claude Van Damme) göre öldürülür. Cehennem Melekleri, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam edinmek için düşman bölgesine içten yola çıkar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları