Kırklareli İl Sıhhat Müdürü olarak vazife yapan Çiğdem Cerit'in korona virüse yakalandığı belirtildi.Korona virüs, Türkiye'de süratli bir şekilde yayılmaya devam ediyor.

Kırklareli İl Sıhhat Müdürü Çiğdem Cerit korona virüse yakalandı

Korona virüs Covit-19 testimin negatif sonuçlandığını ifade eden Kesimoğlu, test sonucunun eksi olması nedeniyle mutlulukla duyurmak istiyorum dedi.

Salgın hastalık korona virüs testi yapılan Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in dün test sonucunun pozitif çıktığı açıklandı.

14 gün tecrit altına alınan ve Valilikten yapılan açıklamada, "Valimiz Sayın Osman Bilgin,Vali Konağı'nda izole ve karantina altına alınmıştır ve tecrit vakitlerinde Vali Konağı'ndan fiili olarak Valilik vazifesini yürütecektir.

Vali Bilgin'in sonrasında koronavirüs testi yaptıran Kırklareli İl Sıhhat Müdürü Dr.. Çiğdem Cerit'in de testinin artı çıktığı öğrenildi. 

Kırklareli Devlet Hastanesi'ndeki kontrolün sonrasında Cerit'in, kendisini 14 gün vakitsince izolasyona aldığı öğrenildi.Öte yandan, Vali Bilgin ile ilişkide tespit edilen kurum müdürlerinin de koronavirüs testi yaptırdığı ve sonuçlarının beklendiği

BELEDİYE BAŞKANI NEGATİF 

Sosyal etkileşim hesabından açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ise  koronavirüs testinin negatif çıktığını belirtti.

Başta Kırklareli Valimiz Sayın Osman Bilgin olmak üzere ilimizde, ülkemizde ve dünyada tedavi gören bütün hastalara deva diliyorum" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları